Компания СушиЯ: информация, отзывы о работодателе СушиЯ

Все о Работе!

Отзывы о работе. Черный список работодателей

40502

Сфера деятельности: Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Страна: Украина

Регионы работы: Киев, Київ

Просмотры: 108818

Описание деятельности: «Сушия» – самая крупная и быстрорастущая в Украине сеть ресторанов японской кухни, которая насчитывает 37 ресторанов в 13 регионах Украины.

Отзывы сотрудников о компании «СушиЯ»

Автор:  Гость ,г.

Уважаемый Гость, здравствуйте! Чувствуется, у Вас накопились обиды, которые излагаете в отзыве в виде общих фраз. Мы готовы выслушать все Ваши претензии, которые имеют конкретный характер. Пришлите, пожалуйста, такую информацию на service@sushiya.ua — она попадет к Операционному директору компании. С уважением, служба поддержки Сушия

Автор:  Гость ,г.

Доброго дня! Хочу вам розповісти про весь «бруд», який коїться в цій компанії. Можливо про це і не писав би, але нерви зашкалюють від того, що там твориться. Гниль, несправедливість, кумівство, лицемірство – шановні управляючі, можливо ви візьмете ці чотири слова за лозунг, так як «Свіже Якісне Корисне» далеко від Вас! Хочеш дізнатись людину яка вона насправді, дай їй гроші та владу…. Як ця влада псує людей, влада за яку боряться всі в цій команії….. Починаючи із звичайного менеджера, який поставив перед собою ціль стати директором, забуває про всі людські цінності. Директор який хоче стати консультантом, знає прекрасно с ким йому треба дружити, бо без цього йому, ця посада не по зубам. Консультанту ж, потрібно просто натирати до блиску губи і цілувати своїх начальників в одне місце ( всі ми знаємо в яке), щоб просто залишитись на своїй посаді. В цій компанії є теж свої групування. Наприклад, якщо ти гарно стелишся перед старшим консультантом Шевченко Анною – нічого не бійся, а якщо ти ще з нею викуриш вечірком кальян та пропустиш пару бокальчиків пивка, то ти в ажурі і зелене світло тобі гарантоване. Був ще один впливовий консультант Лисиця Анна, але свою ціль вона виконала ( допомогла своїй подрузі вибратись до царів операційного відділу) і вгомонилась. Тепер вона просто працює. Якщо ж ти розраховуєш на щось в «дружбі» з операційним консультантом Лозовенко Іриною, то не надійся ні на що і шукай собі інший прохідний білет та інших соратників. Цей консультант буде тобі посміхатись, давати надії на допомогу та підтримку, а потім підставить любим способом, щоб викрити себе і прикрити свою Ж…! Ще можна написати про генерального директора Романчука Романа, який буквально пару років назад ще бігав та виконував доручення управляючих. А потім укусив лакомий кусочок і забув про все…Тепер для нього найголовніше це гроші, гроші, гроші. Коли ще в ті часи для компанії було цікаво на персонал, людей на яких тримається ця компанія та на якість, то тепер вони відкривають нові й нові ресторани, роблять з них конвеєр по виготовленню ролів, встановлюють часові рамки, щоб ті бідні хлопці та дівчата на перегонки готували їжу, тепер головне кількість!!!. Раніше було все по другому… Тепер коли щось і змінюється (ніби на краще) то рано радіти не варто, за цим є подвох, вигідний для них. Хотілося б написати, ще про багато,але є ще і пару нормальних там людей, яких підставляти не хочеться. Шановні! Якщо у вас ще залишилось хоч трохи совісті, не забувайте – ВИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЛЮДИ! І все те лайно, повернеться до вас! Хай щастить!

Автор:  Гость ,г.

@Сушия, А вы опросите своих консультантов, найдите сами «паршивую овцу». А касательно ресторанов, во всех городах, где их больше одного, это происходит. А особенно в Киеве. Если бы вы создали комиссию из работников ЦО и без предупреждения пришли на несколько ресторанов сразу,провели качественную инвентаризацию, то сразу бы стало понятно. Но у вас там «кум, сват и брат» и круговая порука, поэтому все друг друга прикрывают. Пусть ТОП-менеджмент думает, не зря же они зарплаты получают с четырьмя нулями.

Показатели
Текучесть кадров

Вероятность увольнения

Белый PR

абсолютно положительно

Черный PR

абсолютно отрицательно

Популярность

средн. кол-во показов в день

Оплата труда

Минимальная