Компания ІМІДЖ ОСВІТА: информация, отзывы о работодателе ІМІДЖ ОСВІТА

Все о Работе!

Отзывы о работе. Черный список работодателей

36521

Сфера деятельности: Услуги: Образование, тренинги

Страна: Украина

Регионы работы: Киев, Київ

Просмотры: 82561

Описание деятельности: СП «ІМІДЖ ОСВІТА» — послуги з вивчення англійської мови.

Отзывы сотрудников о компании «ІМІДЖ ОСВІТА»

Автор:  Викладач ,г. Київ

Що позитивного чекає потенційних працівників компанії: — по-домашньому приязна співбесіда; — чудова методична підтримка від Ірини Георгіївни; — чудова можливість практикуватися і будувати свій досвід, працюючи з автентичними підручниками.

- оформлення тільки як ФОП, необхідність САМОСТІЙНО стежити за правильністю ведення звітності/розбиратися з можливими помилками. Мій приклад: адміністратор допомогла із інформацією про перелік документів і частково їх заповненням, наголошуючи, що вся інформація є в інтернеті; як результат, через невідповідність у даних щодо дати початку ведення приватної діяльності при закритті ФОП у податковій виявили неправильно подану звітність, нарахували пеню за кожен день просрочення, штраф і адмінвідповідальність… При тім, що податки щоквартально сплачувала своєчасно. Також при заповненні звітності стикалась кілька разів з проблемами із веденням, поданням звітності, коли напряму зверталась до офісу, адміністрації з проханням допомогти, на що не отримувала відповіді. — зарплата трохи нижча ринкової (у 2018 година праці = 100 гривень, із здобутих грошей треба заплатити від 1000-1200 грн. податків щомісяця). — щомісячні збори працівників приблизно наступного змісту: промова директора на одну з тем психології/стосунків/моралі/здорового способу життя (30-40 хв); обговорення по колу організаційних питань (15-30 хв); привітання стоячи у колі від кожного іменинників місяця з піснею. Неприємними моментами є стандартна процедура слова подяки компанії «новачків», прощальних слів подяки тих, хто звільняється, а також неетичне привселюдне згадування директором промахів колишніх співробітників. — до обов’язків викладача, окрім стандартних — підготовка і ведення занять, написання рекомендацій кожному студенту тощо — входить контроль оплати занять. Тобто студент перед початком занять має показати квитанцію про оплату викладачу, а в разі просрочення платежу викладач має нагадувати про його сплату. Особисто було неприємно мати якесь відношення до оплати студентами занять на курсах, оскільки в кількох інших компаніях, яких проходила співбесіду, а також у тій, якій працюю зараз, питання оплати вирішується адміністраторами. — кількість працівників, які йдуть з роботи, значно перевищує надходження нових, і відбувається часто. Приклад: з усіх співробітників кількість вчителів була 20+. На 2019 рік ця цифра зменшилась вдвічі. — в разі власних поточних організаційних проблем (ненавмисне несвоєчасне заповнення таблиць навантаження тощо) було вкрай неприємно дізнаватися про них вже на зборах від директора у високих тонах із персональними образами при всіх колегах, при тім що з адміністрацією, яка доповідає про всі такі моменти, є можливість бачитися щодня… Після одного такого випадку адміністратор у відповідь на мою пропозицію в сонячному позитивному тоні нагадувати в чаті колегам про час подання таблиць сказала, що в тут не дитсадок, і нагадувати я собі маю сама, так як і всі решта. Ставлення неприємне. Загалом приємно згадувати посмішки колег-викладачів, мати прекрасну бібліотеку підручників, і дякую за якісний методичний супровід Ірині Георгіївні.

Автор:  Гость ,г.

анатолий маковский : Владимир Колывай очень умный,честный и деловой человек. Мне 58 лет,но таких добродушных,приятных людей по жизни я не встречал.Зачем лить грязь на такого высококультурного делового человека.Да вы еще подписываетесь что вы ГОСТЬ ,да таких Гостей близко на порог не подпускают.Почему вы все такие обозлённые.А если вам что то показалось не так то перекреститесь ,как говорится в народе Отзыв соседа по палате, не иначе.

Автор:  Гость ,г.

Гость : Ребята, кто там соскучился по мазохизму? Вчера у «великой компании» снова открылась вакансия «офис-менеджера» все с теми же странными обязанностями и требованиями. Когда-то мне тоже посчастливилось разговаривать по телефону с В.И. в 8 утра в воскресенье. Этот разговор с ужасом вспоминаю до сих пор. А у них вакансии никогда не прекращаются? Я их вакансии преподавателя анг. уже лет 10 вижу. При этом они хронические как заболевание! Никак не могут себе преподавателей набрать! Там один принцип: Все идиоты, один я королева! И звездная болезнь на всю катушку!

Показатели
Текучесть кадров

Вероятность увольнения

Белый PR

абсолютно положительно

Черный PR

абсолютно отрицательно

Популярность

средн. кол-во показов в день

Оплата труда

Минимальная