Компания Титан21: информация, отзывы о работодателе Титан21

Все о Работе!

Отзывы о работе. Черный список работодателей

27069

Страна: Украина

Регионы работы: , Киев

Просмотры: 288

Описание деятельности: Охранная деятельность

Отзывы сотрудников о компании «Титан21»

Автор:  Саня ,г. Киев

Спочатку кілька слів про самого "хАзяїна"ім’я його Вадім Ситник. Це людина дуже труслива, яка ніколи не тримає свого слова, якщо сьогодні він говорить вам одне, це зовсім не означає, що так буде насправді. Його цікавлять лише гроші, ви потрібні йому лише тоді, коли заробляєте йому гроші впахіваючи на об'єктах по 18 часов, якщо ж ні, вас попросять на вихід. Зарплатню можуть виплатити, а можуть і ні, оскільки інтереси фірми важливіші всього. А зарплатня, а на хєра нам дєньгі не дай бог вони нас спортят??? звісно в конвертах, офіційно лише мінімалка, і те тільки тим кому повезе , про слово справедливість там згадувати не варто. Це керівник з маленької букви, насправді нічого не знає про роботу своєї компанії, йому і не треба, він зароблятиме на вас стільки грошей, що решта йому байдуже. Отже, як підсумок, брехливий, ненадійний, трусливий, і навіть більше подібний на дівчинку, ніж на чоловіка. Наступні - це піздота- всі регіональні і начальники охорони. Ці унікали найо....ть і нас і В.С. , насправді, за наші штафи ні...во себе чухають вони та їхні сім'ї,від їхніх схем навіть у В С коси б стали дибки. Коли вони вже понажираються? Хочешь бути бидлом- іди сюди працювать!

Коли вони вже понажираються? Хочешь бути бидлом іди сюди працювать!

Показатели

Черный PR

абсолютно отрицательно

100%
Популярность

средн. кол-во показов в день

Оплата труда

Минимальная