Компания ГУ МНС/ДСНС України в м.Києві: информация, отзывы о работодателе ГУ МНС/ДСНС України в м.Києві

Все о Работе!

Отзывы о работе. Черный список работодателей

28584

Другие названия: Пожежна охорона

Сфера деятельности: Услуги: Охрана

Страна: Украина

Просмотры: 1459

Описание деятельности: Ліквідація пожеж, аварій, стихійних лих, допомога населенню.

Отзывы сотрудников о компании «ГУ МНС/ДСНС України в м.Києві»

Автор:  Киевлянин ,г. no

Оплачиваемый отпуск.

Работал в 13 ГПЧ (имени Шылохвоста) пожарным. Коллективы в караулах части разные с преобладанием сельского жлобья. Зарплата с 2009 года не изменилась - 2000 грн. в месяц. Куча всякого долбоебизма типа проведи экскурсию, покрась ломы, поклей бигборд возле части, убери территорию, покрась бордюры, пособирай мусор возле части, занести к начальнику стройматериалы откровенно за..бывала. Форма и обувь неочем. Перспективы (выучусь-получу звание) - ноль. На дипломы всем насрать. Рисковать жизнью и здоровьем ради прекрасной пенсии 1300 гривен в 50 лет - это тупо. Пожарное братство - ты фигачиш на пожарах - начальники получают медали и жильё. Инспекция как сыр в масле - рубит бабло и меняет машины 1 раз в 2 года. Руководство Управления в доле и крышует. Мой совет простым парням после школы или армии - идите на более спокойные и безопасные хлеба.

Автор:  Аноним ,г. no

Нет

работа жесть. ты никто и звать некак.

Автор:  Аноним ,г. no

Мало

Работать пожарным за 2300 грн. будет романтик или долбаёб.

Автор:  Петя ,г. no

---

Тотальная корупция и шапкозакидон

Автор:  Вася ,г. no

---

Столичний горе-рятiвник Куценко А.М. На початку 2013 року завдяки коханій дружині, точніше родичу який очолював президентську адміністрацію, на поважну посаду начальника ГУ ДСНС України у м. Києві було призначено Куценка А.М. Вiдтодi и почалися «веселi» дні у підприємців нашого рідного Києва. З першого ж дня Куценко А.М. зосередив та направив всі зусилля на створення дієвих корупційних механізмів та в цілому системи по організації поборів з підприємців під виглядом допомоги для фінансування матеріально-технічної бази підрозділів, благодійних внесків, страхування та іншого. Зазначені фактори створюють корупційне підґрунтя, яке не тільки не дає можливості нормально функціонувати бізнесу через значний тиск та постійні побори, але й призводять до негативних іміджевих наслідків для пожежної охорони всієї України в цілому. Непоодинокі випадки підтвердження інформації щодо систематичного отримання хабарів начальниками районних управлінь ГУ ДСНС в м. Києві під час проведення заходів по перевірці протипожежного стану об’єктів на територіях обслуговування за не накладення санкцій у виді заборони функціонування приміщень та будівель. Ці речі абсолютно нікого вже не дивують, ні керівництво ДСНС, а ні органи прокуратури та інших правоохоронців . Начальникам районних управлінь всупереч діючого законодавства надано практично необмежені права і повноваження та перекладені на них невластиві функції касирів районів. Як результат тільки в 2013 році 3-х начальників райуправлінь (Шевченківського, Подільського, Дарницького) було спіймано на гарячому за отримання хабарів. Такої ганьби та позору не переживав не тощо жодний гарнізон МНС, а навіть жодна державна служба нашої країни. Відомо безліч фактів та сигналів на керівників інших районів та підрозділів щодо їх неправомірної діяльності як системи в цілому, вибудуваної особисто під керівництвом та жорстким контролем Куценка А.М. Крім цього Куценко А.М. запровадив механізм по перерахуванню грошових коштів на підконтрольний Благодійний фонд, метою якого є відмивання грошових коштів, незаконно отриманих від підприємців та організацій нашого міста. Прокуратура м. Києва також неодноразово звертала увагу на безлічну кількість скарг від підприємців та різних організацій і навіть порушувала кримінальні провадження щодо перевищення службових повноважень Куценком А.М., але знову завдяки дзвінкам з Адміністрації Президента ці справи були закриті. Кожен начальник районного підрозділу отримує вказівку щодо певної суми, яка повинна бути перерахована на фонд щомісячно, і ця сума тільки зростає не дивлячись ні на які революції та фінансові кризи в нашій країні. Але останнім часом найбільше обурює, навіть самих керівників районів, вказівка Куценка А.М. щомісяця, кожен з 10 районів повинен завозити по 20000 грн. готівкою, ніби то для замилювання очей керівництву ДСНС та правоохоронцям. Збиранням цих коштів у сумі 200 тисяч гривень щомісячно, займається особисто генератор ідей та радник-консультант Куценка полковник Аксенов І.М. Кожного дня придумуються нові схеми отримання грошових коштів від великих мереж бізнес структур, які здійснюють господарську діяльність в м. Києві. Апетиту його оборотня в генеральських погонах не має меж… Повний жах та суцільні побори відбуваються в роботі по взаємодії між забудовниками та організаціями що виконують протипожежні роботи. В ГУ ДСНС України у м.Києві установлені чіткі тарифи та такси по підписанню відповідних документів ліцензійним організаціям. Та навіть ті хто заплатив, змушені чекати по 3-4 місяця тому, що Куценко має звичку перевіряти своїх же підлеглих. В той же час коли відкат заносили безпосередньо Куценку одразу надавалася вказівка по підписанню актів вводу протипожежних систем в експлуатацію, навіть там де вони не були змонтовані взагалі або не змонтовані повністю. В той же час матеріально-технічна база пожежних підрозділів та спеціальної техніки Київського гарнізону перебуває в занепаді. Питання такого роду Куценка А.М. абсолютно не цікавлять. За час керування (на протязі майже 3-х років) не закуплено практично жодної одиниці техніки. Інші технічні та спеціальні засоби перебувають в занедбаному, часто не робочому стані, що на сьогоднішній день становить реальну загрозу безпеці мешканців столиці та її гостей. Відсутня турбота про особовий склад, поліпшення умов праці, соціально-побутових питань. Як наслідок, не поліпшено житлово-побутові питання жодного співробітника за три останні роки. Прості вогнеборці масово звільняються з рядів МНС, не дивлячись на багаторічний стаж роботи та сімейні традиції. Все це відбувається внаслідок низки прорахунків, жадоби до збагачення, низького рівня організаторських здібностей, відсутності дієвої налагодженої співпраці з керівництвом Київської міської державної адміністрації.

Показатели

Черный PR

абсолютно отрицательно

100%
Популярность

средн. кол-во показов в день

Оплата труда

Минимальная