Компания МСЛ: информация, отзывы о работодателе МСЛ

МСЛ

Сфера деятельности: Услуги: Разное

Регионы работы: Киев, Киев

Описание деятельности: Найстаріший в Україні самий великий лотерейний оператор «М.С.Л.» — спадкоємець кращих традицій союзного «Спортлото» уже 35 років на лотерейному ринку. «М.С.Л.» і сьогодні залишається лідером лотерейної справи в Україні.

Отзывы сотрудников о компании «МСЛ»

Гость : @Гость, В нас кожна мае своі лотереі.Настоюйте на тому щоб кожен мав своі це можливо.Львів Унас в приказном порядке заставили , чтоб были пачки общие -Житомир.

Гость : @Гость, На даний час перевірка у Львові.Ніхто нічого неговорить.Мовчать. КАК ПРОШЛА ПРОВЕРКА …….

Гость : Гость : @Гость, Зарплату вже комусь дали? Звичайно. зарплату дали но лучше бы не давали как выжить в этом мире говорите проверка пускай приежают у нас есть о чем сними поговорить может быстрее выгонят и не надо будет разрывать договор самим

Гость : Гость : Дівчата, а як у вас справи з касою? Все сходиться? Бо в мене з напарницею дуже часто мінуси С того часу коли пачки стали общими,це дуже часто бувае , але не всі це говорять-мовчать…… говорили менеджеру одному, потім іншому,а в них всіх одна пластинка «значить ви неправильно рахуєте». А одного разу то взагалі чуть не скандал був, кричав що ми змовились і що зараз всі можуть взяти гроші з каси і сказати що мінус у всіх

@Гость, Нарешті сьогодні Львову дали з-ту (пока одну частину яка не оподатковуеться)