Компания МСЛ: информация, отзывы о работодателе МСЛ

МСЛ

Сфера деятельности: Услуги: Разное

Регионы работы: Киев, Киев

Описание деятельности: Найстаріший в Україні самий великий лотерейний оператор «М.С.Л.» — спадкоємець кращих традицій союзного «Спортлото» уже 35 років на лотерейному ринку. «М.С.Л.» і сьогодні залишається лідером лотерейної справи в Україні.

Отзывы сотрудников о компании «МСЛ»

Гость : Гость : @Гость, Зарплату вже комусь дали? Звичайно. зарплату дали но лучше бы не давали как выжить в этом мире говорите проверка пускай приежают у нас есть о чем сними поговорить может быстрее выгонят и не надо будет разрывать договор самим

Komiksa : А що за перевірка,що вони перевіряють?Нам сказали з прилавків зайве позабирати,все вичистити?вже не мають до чого придертися щоб і ті копійки не платити?поприходять всякі гравці алкаші,смердить в приміщенні,а до тебе директор заходить і питає «а шо так у тебе пахне?».поміж тим нам не виділяють ні освіжувачів,ні рідини вікна мити,ні мила,а працюєм з грошима,всяке там є,мий чим хочеш,а потім «у тебе пахне»,вікна немиті,підлога не метена!ще й купляй за свої!я би може і купила,дайте зарплату,шановні! Да вы еще за свой счет менеджеру за презд оплачивайте……

Гость : @Гость, Зарплату вже комусь дали? Звичайно.

@Гость, Зарплату вже комусь дали?

@Гость, На даний час перевірка у Львові.Ніхто нічого неговорить.Мовчать.

Komiksa : А що за перевірка,що вони перевіряють?Нам сказали з прилавків зайве позабирати,все вичистити?вже не мають до чого придертися щоб і ті копійки не платити?поприходять всякі гравці алкаші,смердить в приміщенні,а до тебе директор заходить і питає «а шо так у тебе пахне?».поміж тим нам не виділяють ні освіжувачів,ні рідини вікна мити,ні мила,а працюєм з грошима,всяке там є,мий чим хочеш,а потім «у тебе пахне»,вікна немиті,підлога не метена!ще й купляй за свої!я би може і купила,дайте зарплату,шановні! Нас взагалі не попередили що буде якась перевірка шо хоч вони перевіряють хто знає в кого вже була

Гость : @Гость, Зарплату вже комусь дали? Звичайно.

@Гость, Зарплату вже комусь дали?

@Гость, На даний час перевірка у Львові.Ніхто нічого неговорить.Мовчать.