Компания МСЛ: информация, отзывы о работодателе МСЛ

МСЛ

Сфера деятельности: Услуги: Разное

Регионы работы: Киев, Киев

Описание деятельности: Найстаріший в Україні самий великий лотерейний оператор «М.С.Л.» — спадкоємець кращих традицій союзного «Спортлото» уже 35 років на лотерейному ринку. «М.С.Л.» і сьогодні залишається лідером лотерейної справи в Україні.

Отзывы сотрудников о компании «МСЛ»

Komiksa : А що за перевірка,що вони перевіряють?Нам сказали з прилавків зайве позабирати,все вичистити?вже не мають до чого придертися щоб і ті копійки не платити?поприходять всякі гравці алкаші,смердить в приміщенні,а до тебе директор заходить і питає «а шо так у тебе пахне?».поміж тим нам не виділяють ні освіжувачів,ні рідини вікна мити,ні мила,а працюєм з грошима,всяке там є,мий чим хочеш,а потім «у тебе пахне»,вікна немиті,підлога не метена!ще й купляй за свої!я би може і купила,дайте зарплату,шановні! Нас взагалі не попередили що буде якась перевірка шо хоч вони перевіряють хто знає в кого вже була

@Гость, Чиста правда.Одним дають з-ту другим немае звідки.

@Гость, та це просто знущання…..Щоб в вас,шановне начальство настали такі часи,які ви зараз зробили своїм працівникам!!!!!Незабувайте,що все повертається бумерангом!

@Komiksa, Львів ще не отримав.

Автор:  Komiksa ,г.

а хто вже отримав?то за шо то Львів наказують?

@Гость, Чиста правда.Одним дають з-ту другим немае звідки.

Автор:  Komiksa ,г.

@nila, Так в Харькове хотя бы дали зарплату а мы все ждём и ждём

@Komiksa, Львів ще не отримав.