Компания МСЛ: информация, отзывы о работодателе МСЛ

Все о Работе!

Отзывы о работе. Черный список работодателей

40354

Сфера деятельности: Услуги: Разное

Страна: Украина

Регионы работы: Киев, Киев

Просмотры: 122587

Описание деятельности: Найстаріший в Україні самий великий лотерейний оператор «М.С.Л.» — спадкоємець кращих традицій союзного «Спортлото» уже 35 років на лотерейному ринку. «М.С.Л.» і сьогодні залишається лідером лотерейної справи в Україні.

Отзывы сотрудников о компании «МСЛ»

Автор:  nila ,г.

да и в Харькове ходят с проверками…наглое издевательство!!! и ни каких пояснений почему зарплата не вовремя!!!! за людей не считают!!!

Автор:  Komiksa ,г.

а хто вже отримав?то за шо то Львів наказують?

Автор:  Гость ,г.

@Komiksa, идиотская кантора!!!!!!!зарплаты всё нет и нет и неизвестно когда ещё и дадут!

Автор:  Komiksa ,г.

А що за перевірка,що вони перевіряють?Нам сказали з прилавків зайве позабирати,все вичистити?вже не мають до чого придертися щоб і ті копійки не платити?поприходять всякі гравці алкаші,смердить в приміщенні,а до тебе директор заходить і питає «а шо так у тебе пахне?».поміж тим нам не виділяють ні освіжувачів,ні рідини вікна мити,ні мила,а працюєм з грошима,всяке там є,мий чим хочеш,а потім «у тебе пахне»,вікна немиті,підлога не метена!ще й купляй за свої!я би може і купила,дайте зарплату,шановні!

Автор:  Komiksa ,г.

в договорі пише-не пізніше 15 числа…..кому той договір тепер?!тепер капнуть неоподатковану частину,а ту другу схочуть дадуть,схочуть ні,чи як?а ми всі мовчимо,газети передплачуєм,гроші наперед даєм…поясніть причину ТАКОЇ СУТТЄВОЇ затримки!

Автор:  Гость ,г.

@nila, Так в Харькове хотя бы дали зарплату а мы все ждём и ждём

Автор:  Komiksa ,г.

Що за мотивація затримки зарплати,хтось може внятно пояснити?в нас діти голодні і батьки хворі,чоловіки на війні,а їм перевірка в голові!схаменіться,це несправедливо!дупи київські вже давно гріються десь по відпочинках,а ми маєм людям ще улибатися?я не маю сили улибатися!

Автор:  nila ,г.

Автор:  Komiksa ,г.

я не збираюся виходити на роботу,в мене нема грошей на проїзд,я що в маршрутці буду говорити водію що мсл не платить нам наше зароблене?треба не здавати гроші в банк!може тоді шось зміниться!за шо я маю їздити на роботу?здаємо в банк всі каси коректно,здаєм здаєм а нам коли видадуть?це порушення прав,треба не тут писати,а зібратися і до юриста піти,оформити позов і зобовязати компанію відшкодувати не тільки наші зарплати,а і всі проблеми шо виникли у нас із-за їхньої затримки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Показатели
Текучесть кадров

Вероятность увольнения

Белый PR

абсолютно положительно

Черный PR

абсолютно отрицательно

Популярность

средн. кол-во показов в день

Оплата труда

Минимальная